Sommerstevnet 2018

For hele familien

 

PÅMELDING PÅ CHECKIN

Fredag 06.07

15.00 Registreringen åpner i Infostanden

18.00 Åpningsfest for små og store

20.30 Møte med David Hasseløy

22.30 Konsert med Ellen Miles på uteplassen (matboder mm.)

 

lørdag 07.07

    08.00 Aerobics foran Hallen

    09.00 Morgenbønn i bønnerommet

    10.00 Fellesstart for små og store i Hallen

     

    11.15 Seminar med Egil Svartdahl (parallelt med barneopplegg)

    11.15 Seminar med David Hasseløy (parallelt med barneopplegg)

    11.15 Seminar med Terje Hegertun (parallelt med barneopplegg)

     

    14.00 Aktivitetsløype for små og store

    15.00 Seminar med Joakim Magnus

    16.00 Grillene tennes på området

    17.30  Familiefest


    20.00 Møte med Evangeliesenteret og Andreas Hegertun

    20.00 Kidz Action

    21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

    22:30  Konsert med Wennerberg, Oddi & co

     

    Søndag 08.07

    09.00 Aerobics foran Hallen

    10.00 Morgenbønn i bønnerommet

    11:00  Utegudstjeneste på Stortorget i Hamar med Egil Svartdahl

     

    12:00 Loppemarked i Strandgata

    (Aktiviteter og grilling på toppen om dårlig vær!)

    16.00 Seminar med Andreas og Veronica Hegertun

    17.30  Familiefest


    20.00 Møte med Øystein Gjerme

    20.00 Kidz Action

    21.00 Kveldsmøte for Ten-festivalen

    22.30 Konsert på utescena med Levi Bergerud

     

    Mandag 09.07

    08.00 Aerobics foran Hallen

    09.00 Morgenbønn i bønnerommet

    10.00  Fellesstart for små og store i Hallen

    10.15   Barnesamling i Hallen

    10.30 "Go' morgen" med Ten-festivalen

     

    11.15 Seminar med Gina og Øystein Gjerme (parallelt med
            barneopplegg)

    11.15 Seminar med Hege Skavern (parallelt med barneopplegg)

    11.15 Seminar med David A. Østby (parallelt med barneopplegg)

     

    14.00 Volleyballturnering

    15.00 Seminar med Joakim Magnus

    16.00 Grillene tennes på området

    17.30 Familiefest

     

    20.00 Møte med Lynn Combs

    20.00 Kidz Action

    21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

    Etter møtet: Tre kaféer

    22.30 Ledertapas med panelsamtale ledet av Andreas Hegertun

    22.30 Go’ steming på uteplassen: DJ på utescena

     

    Tirsdag 10.07

    08.00 Aerobics foran Hallen

    08.00 Morgenbønn i bønnerommet

    08.30 Åpent lederseminar med Niklas Piensoho

    10.00 Fellesstart for små og store i Hallen

    10.15 Barnesamling i Hallen

    10.30 "Go'morgen" med Ten-festivalen

     

    11.15 Seminar med Lynda Comb (parallelt med barneopplegg)

    11.15 Seminar med Niklas Piensoho (parallelt med barneopplegg)

     

    14.00 Paintball-turnering med oppmøte utenfor Rotunden

    15.00 Seminar med Joakim Magnus

    16.00 Grillene tennes på området

    17.30 Familiefest

     

    20.00 Møte med Niklas Piensoho

    20.00 Kidz Action

    21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

    22.30 Forestilling: Tilbedelse av Skaperen, Faderen og Kongen
               over alle konger.

     

    onsdag 11.07

    08.00 Aerobics foran Hallen

    09.00 Morgenbønn i bønnerommet

    11.00 Avslutningsfest med nattverd, Barnas Sommerfestival, Tenfestivalen og Anka Wennerberg og David Andre Østby

    Endringer kan forekomme