Sommerstevnet 2019

For hele familien

 

tirsdag 02.07

15.00 Registreringen åpner i Infostanden

16.00 Infomøte om Barnas Sommerfestival i Rotunden

17.30 Åpningsfest for små og store

19:30 Preludium med KS

20.00 Gudstjeneste med Niklas Piensoho

22.30 Ledersamling, panelsamtale og gratis tapas til alle ledere. Se egen påmelding.

 

onsdag 03.07

09.00 Morgenbønn i bønnerommet

10.00 Fellesstart for små og store i Hallen

10:15 Barnesamling

10:30 Go’ morgen med tenfestivalen i Rotunden

 

11.15-13.00 Seminar med Erik Andreassen i Gymsalen (parallelt med barneopplegg)

11.15-13.00 Seminar med Niklas Piensoho i Hallen (parallelt med barneopplegg)

11.15-13.00 Seminar med Karl Inge Tangen i Rotunden (parallelt med barneopplegg)

15.00 Sosialt ved utescena: grill og chill

17.30  Familiefest


19:30 Preludium med KS

20.00 Gudstjeneste med Siri Iversen

20.00 Kidz Action

21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

22:30  Pecha kucha på utescena. Små inspirational talks fra folk i ulike aldre og musikalske innslag.

 

torsdag 04.07

09.00 Morgenbønn i bønnerommet

10.00 Fellesstart for små og store i Hallen

10:15 Barnesamling

10:30 Go’ morgen med tenfestivalen i Rotunden

11:15 Seminar i Hallen med Therese Slob og Fredrik Lignell

14.00 Paintball øst for Rotunden. (Pris: 50 kr. Påmeldingsinfo her)

15.00 Sosialt ved utescena: grill og chill

17.30  Familiefest

19:30 Preludium med KS

20.00 Avslørt, en forestilling med Egil Svartdahl og Samuel Ljungblad (Inngang: 150 kr.)

20.00 Kidz Action

21.00 Kveldsmøte for Ten-festivalen

22.30 Musikk på utescena

 

fredag 05.07

09.00 Morgenbønn i bønnerommet

10.00 Fellesstart for små og store i Hallen

10:15 Barnesamling

10:30 Go’ morgen med tenfestivalen i Rotunden

11.15-12.00 Seminar med Gina og Øystein Gjerme i Hallen (parallelt med barneopplegg)

11.15-13.00 Seminar med Ådel og Lars Dale i Gymsalen (parallelt med barneopplegg)

11.15-13.00 Seminar med Karl Inge Tangen i Rotunden (parallelt med barneopplegg)

15.00 Sosialt ved utescena: grill og chill

17:30 Familiefest

19:30 Preludium med KS 

20.00 Gudstjeneste med Øystein Gjerme og Evangeliesenteret

20.00 Kidz Action

21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

22.30 Konsert på utescena med Humming People

 

lørdag 06.07

09.00 Morgenbønn i bønnerommet

11.00 Aldersinndelte gudstjenester for barnas sommerfestival

(3-åringer til 2. klasse møter på Montesorri-skolen. 3. - 7. klasse møter ved utescena.)

10.30 "Go'morgen" med Ten-festivalen

11.15-12.00 Seminar med Beate Magnus Øygaarden (parallelt med barneopplegg)

11.15-13.00 Seminar med Karl Inge Tangen (parallelt med barneopplegg)

11.15-13:00 Seminar med David Hetlelid (parallelt med barneopplegg)

15.00 Sosialt ved utescena: grill og chill

17:30 Familiefest

19:30 Preludium med KS 

20.00 Gudstjeneste med Andreas Hegertun

20.00 Kidz Action

21.00  Kveldsmøte for Ten-festivalen

22.30 Musikk på utescena

søndag 07.07

09.00 Morgenbønn i bønnerommet

10:00 Seminar med Egil Svartdahl

11.30 Avslutningsfest med Egil Svartdahl

Endringer kan forekomme